Dobro došli na naše web stranice!

Koja je najbolja veličina sobe za kućno kino?

Kolika je veličina sobe s dobrim pogledom na kućno kino? Morate znati da je najintuitivniji nastup uspješnog dizajna kućnog kina zvučni i slikovni efekt; hoće li zvuk biti dobar ili ne, ovisi o usklađenosti, prilagodbi i prostornim čimbenicima opreme, uz audio opremu koju koristi Mao. . Među njima najveći utjecaj ima prostorni faktor koji je najteže nadvladati. Akustičke karakteristike različitih vrsta soba imat će različite učinke na reprodukciju zvuka, među kojima su veličina i proporcije prostorije povezani.

Prostor sobe izravno utječe na audio-vizualni efekt kućnog kina. Općenito govoreći, površina sobe ne smije biti manja od 18. Budući da površina sobe doseže 18, pogodna je za upotrebu projektora i velikih ekrana. Iako se televizor male veličine može koristiti u maloj prostoriji, samo je veličina zaslona dovoljno velika da ima šokantan vizualni efekt.

kućno kino

Međutim, ne samo ovaj standard može postići osjećaj šoka. Konkretno, moramo pogledati naše zahtjeve za kvalitetu zvuka. Potreban nam je osjećaj za gledanje i slušanje. Sljedeći kineski glazbeni audiovizualni film Bian Xiao predstavlja kakvu se razinu kazališta može napraviti u određenom prostoru sobe:

Početno privatno kazalište pogodno je za obične obitelji. Nema ekstremnih zahtjeva za zvučne efekte, male površine ili nema neovisnog prostora, a isplativ je. Početno kino rješenje prilagođeno kinu temelji se na isplativosti i može zadovoljiti potrebe audiovizualne zabave običnih obitelji. Filmski učinci usporedivi su s osjetilnim iskustvom s običnim komercijalnim kazalištima.

Privatno kazalište na početnoj razini s više mogućnosti za instalacijsko okruženje. Dnevna soba, spavaća soba, radna soba i potkrovlje u kućnom okruženju mogu se koristiti za izgradnju kućnog kina. Ako se radi o zasebnoj prostoriji, podrumu, garaži itd. Bolji rezultat. Idealan tip sobe je pravokutni, a površina sobe je oko 12m2-30m2. Ako je površina prostorije velika, kako bi se osigurao učinak kina, preporučuje se nadogradnja konfiguracije iz perspektive napajanja.

Pogodan je za korisnike koji imaju određenu sklonost glazbi i filmovima, ali nisu baš profesionalni te imaju određene standarde i težnju za zvučnim efektima. Cijena je umjerena, audio-vizualni učinak vrlo dobar, a omjer cijene i performansi visok. Ovakav program prilagodbe kazališta temelji se na izboru audio-vizualne opreme, pomnim i sustavnim prostornim akustičnim dizajnom i dekoracijom, lako je dobiti idealne audio-vizualne efekte, a može se postići i privatno kazalište u strogom smislu.

Privatnim kazalištima s hobijima preporučuje se da imaju neovisne prostore i relativno dobro akustičko okruženje kako bi se povećale performanse audiovizualne opreme. Idealan omjer tipa sobe, površina sobe je oko 20m2-35m2. Ako je površina sobe mala, morate posvetiti više pažnje i dizajna u izgradnji zvučnog polja kako biste osigurali kino efekt.

Privatna kazališta na profesionalnoj razini počinju odabirom audio-vizualnog prostora, strogo slijede najviše standarde audio-vizualne tehnologije, odabiru profesionalnu vrhunsku opremu, svestrano koriste najnovija dostignuća arhitektonske akustike, estetike, optike i digitalnog audio- vizualnu tehnologiju i težiti savršenstvu kroz pedantan dizajn. Genijalnost u dizajnu i konfiguraciji bit će jednokratna. Bilo da se radi o filmu, koncertu, koncertu ili slušanju HI-FI stereo glazbe, postigao je savršene zvučne efekte, s jakim osjećajem za scenu, mnogim detaljima, bogatom glazbom i niskim frekvencijama.


Vrijeme objave: rujan-07-2021