Ласкаво просимо на наші веб -сайти!

Яка технологія сценічного звучання?

Для театральних вистав у приміщенні, таких як театральні сцени, перша вимога - звукове мистецтво. Перш за все, якість звуку повинна бути гарантована. Він повинен бути приємним для слуху і красивими тонами. Театральні вистави під відкритим небом. Перша вимога - це звукова технологія. У разі нещасного випадку завдання театралізованої вистави успішно виконується. Оскільки театральні вистави на відкритому повітрі складніше, ніж вистави у приміщенні, існує також багато специфічних технічних вимог:

1. Сценічна звукова система повинна мати потужний резерв потужності: зовнішнє звукове поле під відкритим небом потребує сильної потужності, оскільки зовнішнє звукове поле повинне збільшити рівень звукового тиску 3db, потужність потрібно збільшити в 2 рази, відповідно за формулою 10logp2 /p1 = xdb, Питоме значення звукового поля можна розрахувати.

2. Динаміки слід піднімати: Динаміки для театральних вистав на відкритому повітрі не слід розміщувати занадто низько. Звукові хвилі низькомовних динаміків легко поглинаються аудиторією, викликаючи поглинання блиску, особливо втрати високих частот. Тому високочастотні динаміки слід встановлювати шляхом підйому динаміків. Звукові та зовнішні спеціальні динаміки (у динаміках встановлені потужні гудки твітера), щоб звукові хвилі динаміків випромінювали велику відстань у повітрі, щоб аудиторія могла отримати достатню гучність.

3. Виберіть високочутливий мікрофон для сценічного звуку, який може посилити посилення передачі звуку мікрофоном, щоб аудиторія могла отримати достатню гучність. Виступи на відкритому повітрі часто мають велику відстань між мікрофоном і мікшером, тому для вибору звуку краще вибрати бездротовий мікрофон.

По -четверте, захистіть лінію електропередач: енергія акустичної системи надходить від схеми електромережі, якщо ланцюг живлення вийде з ладу, у звуковій системі виникнуть проблеми. Тому ланцюг живлення повинен бути технічно гарантований місцевим професійним електриком. Вся лінія від змішувача до внутрішнього вимикача або автомобіля тимчасового генератора повинна бути захищена спеціальним персоналом охорони.

5. Лінія динаміків із захистом від звуку: відстань між підсилювачем потужності на вулиці та динаміком, як правило, відносно велика. Для того, щоб запобігти розриву та короткому замиканню лінії гучномовців та спричиненню несправності та пошкодження підсилювача потужності, необхідно мати когось, хто б захищав лінію гучномовців. Вихідний опір підсилювача потужності дуже високий. Маленький, всього кілька Ом, але звукова потужність дуже велика, тому струм відносно великий, відстань між цією лінією непроста, щоб бути занадто великою, а зона відсічення не повинна бути занадто маленькою, щоб не щоб викликати непотрібну втрату звукової потужності, по можливості можна змінити Підсилювач потужності розміщено ближче до динаміка, щоб зменшити непотрібні втрати.

6. Звукорежисер повинен підтримувати зв’язок з асистентом у аудиторії за допомогою рації, щоб звукорежисер міг більш чітко і своєчасно зрозуміти звуковий ефект аудиторії, щоб своєчасно вносити корективи.


Час публікації: 30 вересня-20 вересня