Tere tulemast meie veebisaitidele!

Kõneleja telefonikõlari veekindel lahendus

Nutitelefonide arenguga on mobiiltelefonid muutunud meie elus hädavajalikuks. Neid ei kasutata mitte ainult suhtlusvahenditena, vaid ka meelelahutuse, tasustamise ja vibrato. See võib meile mugavust pakkuda. Kui aga mobiiltelefonil pole veekindlat funktsiooni ja see kogemata vette kukub, võib teil tekkida rida probleeme. Ehkki leidub palju veekindla funktsiooniga nutitelefone, on paljudele internetikasutajatele uudishimulik, kuidas nutitelefonide kõlar, kõlar, kuular, mikrofon, USB ja muud avatud klahviavad on veekindlad? Täna tulevad wers kõigiga vestlema ~

 

 

Enamik teisi meie elus olevaid elektroonikaseadmeid on veekindlad hermeetiku, kummirõnga, liimi jne abil. See on traditsiooniline veekindluse meetod. Tehnoloogia pideva täiendamisega lisab praegune veekindluse meetod nano-kattekihti. Ja tal on veekindel membraan, mis mõlemad mängivad nutitelefoni sisemuses ja välimuses võtmerolli! Nutitelefonide sisemine veekindlus on nanokattega. Wersi veekindlat membraani kasutatakse nutitelefonides kõlarite, kuularite, kõlarite ja MIC / mikrofonide jaoks. Wersi veekindlat membraani saab lisada, hoides õhutihedust võimalikult suures ulatuses. Võrgutaolisi rõhu vähendamise auke võib mõista kui "hingavaid ja läbimatuid". Selline veekindel membraan võib moodustada barjääri vee, tolmu ja reostuse eest ega mõjuta oluliselt helikvaliteeti. Lisaks tavalise vee ärahoidmisele võivad nad ära hoida ka tavalisi jooke nagu sooda ja kohv.

 

Tasub mainida, et isegi kui see on veekindel mobiiltelefon, ärge minge liiga kaugele. Kui veealune rõhk jõuab teatud tasemeni (piisavalt sügavale) või kui leotamisaeg on liiga pikk, läheb veekindel mobiiltelefon vanarauaks.


Postituse aeg: märts-03-2021