Tobulėjant išmaniesiems telefonams, mobilieji telefonai tapo mūsų gyvenimo būtinybe. Jie naudojami ne tik kaip komunikacijos priemonės, bet ir pramogos, mokėjimas ir vibrato. Tai gali suteikti mums patogumo. Tačiau jei mobilusis telefonas neturi vandeniui atsparios funkcijos ir netyčia patenka į vandenį, galite susidurti su daugybe problemų. Nors yra daugybė išmaniųjų telefonų su vandeniui atspariomis funkcijomis, daugeliui internautų įdomu, kaip garsiakalbiai, garsiakalbis, ausinės, MIC, USB ir kitos išmaniųjų telefonų matomos raktų skylės yra atsparios vandeniui? Šiandien ateis pokalbiai su visais ~
Dauguma kitų mūsų gyvenimo elektroninių prietaisų yra hidroizoliuojami sandarikliu, guminiu žiedu, klijais ir kt. Tai yra tradicinis hidroizoliacijos metodas. Nuolat tobulinant technologijas, dabartinis hidroizoliacijos metodas prideda nano dangą. Ir neperšlampama membrana, kurios abi atlieka pagrindinį vaidmenį išmaniojo telefono interjere ir išorėje! Išmaniųjų telefonų vidinė hidroizoliacija yra nano danga. „Wers“ vandeniui nelaidi membrana naudojama išmaniuosiuose telefonuose, skirtuose garsiakalbiams, ausinėms, garsiakalbiams ir MIC / mikrofonams. „Wers“ neperšlampančią membraną galima pridėti laikant kuo hermetiškesnį. Į tinklą panašios slėgio mažinimo angos gali būti suprantamos kaip „kvėpuojančios ir nelaidžios“. Tokia neperšlampama membrana gali sudaryti barjerą nuo vandens, dulkių ir taršos ir neturės reikšmingos įtakos garso kokybei. Be to, kad jie negali užkirsti kelio paprastam vandeniui, jie taip pat gali užkirsti kelią įprastiems gėrimams, tokiems kaip soda ir kava.
Verta paminėti, kad net jei tai neperšlampamas mobilusis telefonas, nenueikite per toli. Kai povandeninis slėgis pasieks tam tikrą lygį (pakankamai giliai) arba jei mirkymo laikas bus per ilgas, vandeniui atsparus mobilusis telefonas bus atsisakytas.
Skelbimo laikas: kovo-20-2021 d