Ласкаво просимо на наші веб-сайти!

Ви торкалися табу на використання звуку в кіно- і телевізійному залі?

З популярністю аудіообладнання в кіно- і телевізійних залах і збільшенням кількості користувачів кіно- і телевізійних залів, багато висококласного обладнання успішно увійшло в життя користувачів у кіно- і телевізійних залах. Аудіо, як основне обладнання, є незамінною частиною системи кіно- і телевізійних залів. Тому питання про те, як утримувати аудіообладнання різних кінозалів, стало для нас проблемою для обговорення. Щоб дозволити користувачам кіно- і телевізійного залу сміливо насолоджуватися своїм обладнанням, Ідзю Бянсяо зробив опис деяких табу на використання аудіообладнання в кіно- і телевізійному залі, сподіваючись допомогти користувачам кіно- і телевізійного залу, щоб продовжити термін служби обладнання.

Звук кіно і телебачення

1. Зверніть увагу на послідовність перемикачів

У процесі ввімкнення та вимкнення звукового обладнання кіно- і телевізійного залу на обладнання буде впливати електричний струм. Якщо розумного перемикача немає, він з часом згорить та призведе до інших пошкоджень, завдяки чому наше обладнання миттєво зникне.

Правильна послідовність запуску: обладнання джерела звуку, обладнання аудіопроцесора (кросовер, еквалайзер, ефектор тощо). ) Підсилювач потужності, телевізійна проекція тощо. Послідовність відключення протилежна послідовності запуску, що може певною мірою захистити обладнання від пошкоджень, створити звичку та покращити термін служби аудіообладнання фільму та телебачення зал.

2. Не скручуйте і не обпалюйте дроти

Завжди є користувачі, які для зручності пов’язують між собою всі види проводів, і вони прибирають свої столи. Однак, коли струм змінного струму протікає через гроші, легко пошкодити якість звуку пристрою. Крім того, сигнальний кабель та кабель динаміка не можна намотувати, що може спричинити інші ефекти, одночасно впливаючи на якість звуку.

3. Пристрій не можна складати в штабелі

Як випливає з назви, обладнання для штабелювання - це програвач компакт-дисків, підсилювач потужності, перетворювач тощо. Штабелювання обладнання певною мірою впливатиме на зменшення вібрації, так що лазерна машина та підсилювач потужності впливатимуть один на одного і впливатимуть на загальну звук обладнання.

Під час процесу розміщення обладнання можна розмістити на спеціальній полиці або в дещо більшому просторі.

4. Мікрофон слід прибрати

Користувачам, які встановили караоке-систему вдома, слід звертати увагу на те, що мікрофон знаходиться занадто близько до динаміка або вказує на динамік, що може спричинити звуковий зворотний зв’язок та крик. У важких випадках високого тону динамік може бути спалений. Тож зверніть на це особливу увагу. Крім того, використовуючи колонки, ми повинні не лише звертати увагу на напрямок мікрофона, але й триматися подалі від магнітного поля.

5. Зверніть увагу на чисті міцні глухі кути

Як ми всі знаємо, чистка аудіообладнання в кіно- і телевізійному залі може не тільки покращити чистоту, але і певною мірою збільшити термін служби аудіо. Але прибираючи, ми часто забуваємо очистити деякі мертві кути, наприклад, термінали аудіокабелів.

Через деякий час термінали аудіообладнання в кінотеатрах легко окислюються, і окислена гідрогенізована плівка впливатиме на контактний стан аудіообладнання, тим самим знижуючи якість звуку обладнання. Отже, під час чищення ви можете використовувати миючий засіб для очищення контактів клем, щоб забезпечити надійне з'єднання пристрою звукової шийки.


Час публікації: липень-26-2021