Nüüd kipuvad üha enam inimesi kodus kodukinosüsteeme paigaldama. Inimeste elatustaseme pideva paranemisega muutuvad inimeste nõudmised elukvaliteedile üha kõrgemaks. Paljud sõbrad ehitavad nüüd oma koju kodukino, et nende pereliikmetel oleks parem audiovisuaalne kogemus. Kodukinosüsteemide jaoks on kõlarid oluline osa. Niisiis, kas valite sisseehitatud või lakke paigaldatud kõlarid? Saame tuttavaks.
kodukino
Esiteks: sisestage seina kõlar
Seinale paigaldatud kõlarid, tuntud ka kui sisseehitatud kõlarid ja peidetud südamikuga kõlarid, on, nagu nimigi ütleb, kõlar, mida saab seinale paigaldada. Sellist kõlarit iseloomustab ruumi kokkuhoid ja selle hea varjamisfunktsioon on integreeritud originaalse kaunistusstiiliga. Kodukinosüsteemi ehitamise ajal suurendab seinale kinnitatud kõlarite varjamisfunktsioon kogu ruumi stiili, andes inimestele üleolekutunde, mistõttu meeldivad üha enam kodukasutajatele sellised kõlarid
Seinale paigaldatud kõlarite ja traditsiooniliste majapidamises kasutatavate kõlarite vahel on tootmisprotsessi ja toimivusnäitajate vahel teatav lõhe. Seetõttu ei saa helikvaliteedi jõudlust võrrelda traditsiooniliste kodukõlaritega. Seinale paigaldatavate kõlarite tootmistaseme ja helikvaliteedi pidev paranemine aga muudab selle järk-järgult tavainimeste kodudesse.
Kaks: laekõlarid
Laekõlarid, mida nimetatakse ka laekõlariteks. Seda tüüpi kõlarid on paigaldatud peamiselt lakke ja sobivad väga hästi väikestesse ruumidesse, näiteks töötubadesse ja magamistubadesse. Lakke paigaldatavate kõlarite kasutamine ei aita mitte ainult ruumi kokku hoida ja lakke kaunistada, vaid ka lakke kasutada heliisolatsiooniks ja isegi lahendada kapi heli hajumise ja vibratsiooni probleemid.
Seinale paigaldatavate kõlarite ja lakke paigaldatavate kõlarite suurim eelis on see, et neid saab peita, nii et “heli” saab kusagilt ruumist vaikselt publiku kõrvu edastada, välistades väliste kõlarite visuaalsed häired. Sisekujunduse seisukohalt paigaldab seinale paigaldatud kõlarite oskuslikult kõlarid seinale, mitte ainult ei vähenda traditsiooniliste kõlarite hõivatust ja ruumi liigset kasutamist, vaid integreerib ka koduheli ja sisekujunduse, sisekujundus näeb välja korralikum, mugavam ja ilusam. Kui aga teostate seina- ja lakke paigaldatud kõlarite tehnilise analüüsi, on lihtne avastada, et seina- ja lakke paigaldatud kõlarid suudavad hõlpsalt lahendada seinaisolatsiooni lahendava heliisolatsiooniprobleemi. paigaldatud kodu helisüsteem.
Seina- ja lakke paigaldatud kõlarid võivad ka kõlarite vibratsiooniprobleemi tõhusalt lahendada, sest kõlarite vibratsioon on kõlarite vaenlane, sest kõlarite vibratsioon põhjustab mulje määrdumise ja mõjutab ustavat taastamist helist. Niikaua kui pöörate tähelepanu paigaldamisele, saate lahendada „kasti” vibratsiooniprobleemi ning panna seina- ja lakke paigaldatud kõlarid väljastama tõelisemaid ja täpsemaid helisid.
Kõlarid on hästi seinale paigaldatud. Kuna ülemmäära on kerge pisut tekitada. Laekõlarid on põhimõtteliselt kiviplaadil, mida pole kerge käsitseda. Vaakumpuuvillaga saab seinale sisenedes heli neelata.
kodukino
Ettevaatusabinõud:
Kõlar on kodukinosüsteemi hädavajalik osa. Ainult kõlaritega saab tekitada šokeerivaid audiovisuaalseid efekte. Sisseehitatud kõlaritel ja laekõlaritel on oma omadused ning heliefektides ja välimuses on teatud erinevusi. Seetõttu tuleb kõlari valimisel hoolikalt kaaluda heli- ja välimusefekte. Ülaltoodud on kodukino kõlarite kasutuselevõtt, loodan, et see võib teid aidata.
Postitamise aeg: 13.08.-2021