Добредојдовте на нашите веб-страници!

караоке џубокс мини пренослив со засилувач безжичен микрофон за домашна забава

Краток опис:

Место за забава / Домашна употреба / Употреба за забава


 • Прилагодување: Прилагодено лого (мин. Нарачка: 300 парчиња)
  Прилагодено пакување (мин. Нарачка: 500 парчиња)
 • Модел: КОД-8М
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Детали за производот

   1. Големина : 15,6 инчи
   2. Вклучен пакет player плеер Караоке wireless безжични микрофони 2 парчиња UHF.
   3. Вграден засилувач од 40Watt , има сет порти на звучници на задната страна.
   4. Вграден HDD за вчитување песни со голем капацитет од различни земји.
   5. Андроид систем, поддржува интерфејс на 20 јазици
   6. Супер снимање и пеење.
   7. Глобално брзото преземање на облакот, навремено ажурирање на песните во облакот.
   8. Библиотека со песни од 360000+, јазици што опфаќаат англиски, кинески, кантонски, јапонски, корејски, виетнамски, хокиен, камбоџански, малезиски, тајландски итн.
   9. Вградена апликација YouTube, клиентите можат да ја увезуваат апликацијата за Android што сакаат да ја инсталираат.
   10. Поддржува песни за мобилни апликации по желба.

  Спецификација

  Име на бренд Санџин
  Број на модел КОД-8М
  Боја Бело и златно
  Систем Двоен систем (Linux @Android систем)
  Складирање на тврд диск 2T / 3T / 4T / 6T / 8T по избор
  Специјална карактеристика Вграден засилувач, има безжичен микрофон 2 парчиња UHF.
  Материјал ABS
  Јазици за поддршка Поедноставени / традиционални кинески, англиски, индонезиски, виетнамски, комбодиски, тајландски, јапонски, корејски, хинди, француски, руски, шпанија, филипини, мелај, бурмански, германија, португалски, лаотиски, тамилски

  Апликација

  1. Место за забава / Домашна употреба / Употреба за забава

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја