Mirësevini në faqet tona të internetit!

karaoke jukebox mini portabël me mikrofon pa tel amplifikator për festa në shtëpi

Përshkrim i shkurtër:

Vend argëtimi / Përdorimi në shtëpi / Përdorimi i partisë


 • Përshtatja: Logo e personalizuar (Min. Porosia: 300 Copë)
  Paketimi i personalizuar (Renditja minimale: 500 copë)
 • Modeli: KOD-8M
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Detaje të Produktit

   1. Madhësia 6 15,6 inç
   2. Paketa përfshinte player Karaoke player , Mikrofona me valë 2 copë UHF.
   3. Përforcues i integruar 40Watt , ka një grup portash altoparlantësh në pjesën e pasme.
   4. HDD i integruar për të ngarkuar këngë me kapacitet të madh nga vende të ndryshme.
   5. Sistemi Android, mbështet ndërfaqen e 20 gjuhëve
   6. Super incizim dhe këndim.
   7. Shkarkim global me shpejtësi të lartë cloud, azhurnim në kohë i këngëve në re.
   8. 360000+ biblioteka e këngëve, gjuhë që mbulojnë anglisht, kinezisht, kantonisht, japonez, koreane, vietnameze, hokkien, kamboxhiane, malajziane, tajlandeze, etj.
   9. Aplikacioni i integruar në YouTube, klientët mund të importojnë aplikacionin Android që duan të instalojnë.
   10. Mbështet këngët e aplikacioneve mobile sipas kërkesës.

  Specifikim

  Emri i markës Sanjin
  Numri i Modelit KOD-8M
  Ngjyrë E bardhë dhe e artë
  Sistemi Sistemi Dual (Linux @ Sistemi Android)
  Ruajtja e diskut të fortë 2T / 3T / 4T / 6T / 8T për opsion
  Karakteristikë speciale Përforcues i integruar, ka mikrofon me valë 2 copë UHF.
  Materiali ABS
  Gjuhët mbështetëse Kineze e thjeshtuar / tradicionale, anglisht, indonezia, viet, kombëtar, tajlandez, japonez, koreane, hindisht, frëngjisht, rusisht, Spanjë, Filipine, melay, birmanisht, gjermani, portugez, laotian, tamil

  Aplikacion

  1. Vend argëtimi / Përdorimi në shtëpi / Përdorimi i partisë

 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni