Mirësevini në faqet tona të internetit!

PRODUKTET

RRETH NESH

PROFILI I KOMPANISE

    about-us

Produktet përfshijnë makinën karaoke KTV, ekranin prekës, mikrofonin pa tel, përforcuesin profesional, DVR me definicion të lartë dhe makinën e parë karaoke DVD, dizajnin e humanizuar, funksionimin e thjeshtë dhe të përshtatshëm dhe efektin perfekt audio-vizual janë tiparet kryesore të produktit. Eksportuar në Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Rusia, Hungaria, Kosta Rika, Kolumbia, Emiratet e Bashkuara Arabe, India, Tajlanda, Vietnami, Filipinet, Malajzia, Koreja e Veriut dhe vende të tjera, me cilësi të shkëlqyeshme, shërbim të përsosur, fitoi lavdërimin e vendit dhe klientët e huaj.

LAJME

What is karaoke?

Çfarë është karaoke

Emri i karaoke origjinon nga fjalët japoneze "zbrazëti" dhe "orkestër". Në varësi të kontekstit, karaoke mund të nënkuptojë një lloj vendi argëtimi, duke kënduar për t’u tërhequr dhe një pajisje ...

What is amplifier?
Pajisje Karaoke përveç altoparlantëve ...
Live Singing
  Kabina jonë në Panairin e Kantonit dhe Hongkon ...
What is karaoke?
Emri i karaoke origjinon nga J ...