Mirësevini në faqet tona të internetit!

Kamera e jashtme, kamera inteligjente e brendshme, kamera e zgjuar, sistem mbikëqyrjeje CCTV me kontroll të aplikacionit

Përshkrim i shkurtër:

Portë pa tel me rrjetin P APP Falas për lidhje të largëta smartphone / tabletë ; I jashtëm smart i mençur


 • Modeli: MWM016
 • Përshtatja: Min. Renditja: 1000 copë
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Specifikim:

  • Kamera Baterie e integruar në Gatway Wireless
  • APP falas për lidhjen në distancë të smartphone / tablet
  • Transmetim wireless i sinjalit 200 ~ 300 metra në ajër të hapur
  • 2-CH: 10 fps @ 1920X1080 P
  • 2-CH: 15fps @ 1280 × 720 HD
  • Teknologjia pa tela 2.4G FHSS, teknologjia e Rrjetit P2P
  • Modalitetet Regjistrimi Manual, Lëvizje dhe Program
  • Njoftimet shtytëse / Regjistrimi para ngjarjes kur zbulohet lëvizja
  • Mbështetni kartën maksimale 256 GB TF (KLASA 10)
  • Kompresimi i videos H.264
  • Mbështetni riprodhimin e videos së telefonit inteligjent
  • Mbështetje maksimale 2 copë aparat fotografik dixhital megapiksel
  • Me bateri 3.7V / 5200mA. Kamera nuk përfshin një furnizim me energji elektrike dhe është e pajisur me dy kabllo karikimi USB në DC

 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni