Mirësevini në faqet tona të internetit!

Funksioni Bluetooth i kartës së zërit për kartën e zërit

Përshkrim i shkurtër:

Kartë zanore për hedhjen në bord


 • Përshtatja: Logo e personalizuar (Min. Porosia: 300 Copë)
  Paketimi i personalizuar (Renditja minimale: 500 copë)
 • Modeli: P5
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  ProDetalet e kanalit:

  1 Muzikë inteligjente në sfond të ngritjes, stil i lirë profesional dhe RAP.

  Kur spiranca flet, ulni automatikisht muzikën në sfond.
  Kur spiranca ndalet së foluri, muzika rikthehet automatikisht.
   
  2. Lidheni me celularët me Bluetooth, transmetoni drejtpërdrejt lehtësisht, falas për t’u kryer.
   
  3. Paneli i zi i pleksiglasit, i lehtë për tu prekur. Trup krejt metalik, prerje një copë.
   
  4. Drita inteligjente e frymëmarrjes inteligjente LED do të rritet dhe zvogëlohet me frekuencën e zërit, duke ju lejuar të kontrolloni më mirë efektin e zërit.
   
  5. Ndërtuar në kartën e zërit dixhital chip audio DSP, transmetim të drejtpërdrejtë më të lartë të përkufizimit.
   
  6E pajtueshme me shumë lloje të celularëve dhe pajisjeve kompjuterike në treg.
  7. Madhësia: 130 mm * 100 mm * 24 mm (L * W * H)
  Shoqërimi i të kënduarit nuk është i lehtë për t’u gjetur ???
  Shikoni produktin tonë !!! ↓↓↓↓↓
   
  1. Një çelës për të eleminuar tingullin origjinal, shoqërimi opsional.
   
  2. 12 lloje efektesh zanore, 19 lloje butonash.
   
  3. Tingulli elektronik (EDM) me tingëllimë, përzierja e mënyrave të shumëfishta të zërit dhe përpunimi i tingullit si tingull elektrik dhe mënyra e zhurmës në të njëjtën kohë.
  Dhënia falas e mikrofonit me stendë, stendë e telefonit celular, kufje, kabllo dhe kuti alumini. Lehtë për tu mbajtur.
  Kuti alumini
  1 copë
  Mikrofoni i kondensatorit me tela
  1 copë
  Mbështetëse mikrofoni
  1 copë
  Mbështetëse e telefonit celular
  1 copë
  Kartë zanore
  1 copë
  Kufje
  2 copë
  kabllo lidhëse telefoni
  3 copë

  FAQ


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni