Добредојдовте на нашите веб-страници!

Аудио поставена звучна картичка Bluetooth функција за компјутерска песна во живо звучна картичка

Краток опис:

Звучна картичка за екипа на табла


 • Прилагодување: Прилагодено лого (мин. Нарачка: 300 парчиња)
  Прилагодено пакување (мин. Нарачка: 500 парчиња)
 • Модел: П5
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  ПроДетали за каналот:

  1 Интелигентна музика за подигнување во позадина, професионален слободен стил & RAP.

  Кога сидрото зборува, автоматски спуштете ја музиката во заднина.
  Кога сидрото престане да зборува, музиката автоматски се обновува.
   
  2. Поврзете се со мобилни телефони со Bluetooth, пренесувајте во живо лесно, бесплатно носење.
   
  3. Црн плексиглас панел, удобен за допир. Целосно метално тело, едноделно сечење.
   
  4. Шарената интелигентна LED светло за дишење ќе се зголемува и намалува со фреквенцијата на звукот, овозможувајќи ви подобро да го контролирате звучниот ефект.
   
  5. Вградена дигитална звучна картичка DSP аудио чип, пренесува во живо повеќе со висока дефиниција.
   
  6Компатибилен со многу видови мобилни телефони и компјутерска опрема на пазарот.
  7. Големина: 130mm * 100mm * 24mm (L * W * H)
  Не е лесно да се најде придружба за пеење ???
  Погледнете го нашиот производ !!! ↓↓↓↓↓
   
  1. Еден клуч за елиминирање на оригиналниот звук, придружба по избор.
   
  2. 12 видови звучни ефекти, 19 видови копчиња.
   
  3. Електронски звук (EDM) со реверберација, мешање на повеќе режими на звук и обработка на звук како електричен звук и режим на ревербет истовремено.
  Бесплатно давање микрофон со држач, држач за мобилен телефон, слушалка, кабли и алуминиумска кутија. Лесен за носење.
  Алуминиумска кутија
  1 парчиња
  Microичен микрофон со кондензатор
  1 парчиња
  Стенд за микрофон
  1 парчиња
  Стенд за мобилен телефон
  1 парчиња
  Звучна картичка
  1 парчиња
  Слушалка
  2 парчиња
  кабел за телефонско поврзување
  3 парчиња

  Најчесто поставувани прашања


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја