Mirësevini në faqet tona të internetit!

DVD player CD mini player portabël shtëpiak DVD me funksionin e altoparlantit BT FM USB

Përshkrim i shkurtër:

Portë pa tel me rrjetin P APP Falas për lidhje të largëta smartphone / tabletë ; I jashtëm smart i mençur


 • Modeli: DVD-918
 • Përshtatja: Min. Renditja: 1000 copë
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Karakteristikë e ndërprerësit të sigurisë
  Për të parandaluar ndonjë aksident të padëshiruar larg fëmijës ose keqpërdorur produktin, versioni MTDVD-Lite ka një çelës sigurie të integruar, lejon që makineria të shkëputet nga rryma dhe të fiket menjëherë. Çelësi i sigurisë ndodhet në pjesën e pasme të makinës që është lehtësisht i dukshëm.

  Shtypja e të dhënave Flash Drive (USB)
  MTDVD-Lite përmban një tipar Data Imprint (Kopjo) i cili lejon përdoruesit të kopjojnë skedarë nga një disk DVD në një Flash Drive siç është një Memory Stick USB. Sidoqoftë, skedarët duhet të jenë në formatet që Makina është e lexueshme.

  HDMI dhe AV Kompakt
  MTDVD-Lite ka dy dalje kryesore që mund të lidhen me një pajisje të jashtme. HDMI ka një lidhje të shpejtë, ndërsa kabllot AV janë lidhje më të sakta.

  Karakteristikë e riprodhimit
  Karakteristika e riprodhimit mund të luajë kudo që përdoruesit të ndalojnë herën e fundit (Mbyllet TV ose DVD Player), kjo veçori kursen shumë përpjekje në fund të përdoruesit.

  Anti-shok
  Me projektin unik nga Maite Electronics, MTDVD-Lite është ndërtuar me plastikë dhe hekur të fortë në pjesën e poshtme të makinës, kështu që kjo siguron rezistencë ndaj goditjeve.

  "Fast & Quite"
  Me patate të skuqura paraprake nga SunPlus, makina nuk është vetëm peshë e hollë dhe më e lehtë por edhe jashtëzakonisht e shpejtë në shpejtësinë e leximit që zgjat vetëm brenda 8 sekondave ose më pak. Maite Electronics dëshiron të jetë e sinqertë ndaj klientëve tanë dhe siguron rezultatet më të sakta të testimit. tingulli i leximit është më i ulët se 30 dB. 

   

  Specifikim:

  • 10W furnizim me energji DC5V-2A me cilësi të lartë, hyrje e sigurt e terminalit USB-MICRO
  • Çipi kryesor i bordit të dekoderit është SUNPLUS8203R, i cili mbështet dekodimin dhe riprodhimin e një shumëllojshmërie CD audio (CD, MP3, WMA)
  • Mbështetni dekodimin dhe riprodhimin e audios USB
  • Lëvizja SANYO HD850
  • 3,5 dalje audio terminale të kufjeve
  • Mbështetni funksionin e radios FM (mbështesni kërkimin automatik, bllokimin automatik, ruajtjen automatike)
  • Dalja HDMI
  • Mbështetni riprodhimin Bluetooth
  • Rishikimi i lakut mbështetës
  • Mbështet funksionin e përsëritur
  • Dalje e integruar e altoparlantit 1 * 2W
  • Mbështetni djegien e MP4, CD, MP3 në USB
  • Mbështetni rishikimin e kujtesës nga fuqia
  • Ekran LED ekran
  • LOGO mund të personalizohet sipas klientëve
  • Gjuha e menusë është e paracaktuar në përputhje me kërkesat e klientit
  • Përfshihet telekomanda
  • Diapazoni i frekuencës audio: 65Hz ~ 20KHz
  • Pengesa e vlerësuar: 6Ω
  • SNR:> 85DB
  • Formati audio U-Disk: MP3, WMA, CD
  • Sistemi i skedarëve U-Disk: FAT32
  • Diapazoni i Transmisionit: 10 milion

  Detaje :


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

  Kategoritë e produkteve