Mirësevini në faqet tona të internetit!

Amplifikator i nxehtë i rrymës, mikser profesionist karaoke, amplifikator dixhital hifi

Përshkrim i shkurtër:

Përforcues profesional Karaoke HiFi. Bluetooth i integruar


 • Përshtatja: Logo e personalizuar (Min. Porosia: 300 Copë)
  Paketimi i personalizuar (Renditja minimale: 500 copë)
 • Modeli: SA-8200KA
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Detaje të Produktit

  Avantazhi:

  8200KA është amplifikatori më i fundit që ne ofrojmë i përshtatet kërkesave për mjedise më të vogla. Shumë shpesh, opsionet tuaja të vetme ishin sisteme me fuqi të lartë që janë vetëm të tepërta për dhomën tuaj të konviktit ose apartamentit. Në thelb blerja e një sistemi që nuk do ta shfrytëzonit kurrë plotësisht. Sistemet më të vogla të altoparlantëve thjesht nuk do të ofronin të njëjtën cilësi të zërit që po kërkoni. Ky përforcues do t'i sjellë tingullit optimal partisë suaj!

  Përforcues profesional Karaoke HIFI

  Model CS-8200KA
  Fuqia e daljes 200W * 2
  Përgjigja e frekuencës 35 Hz-20K Hz
  Pavarësia
  Fuqia e vlerësuar e hyrjes 200W
  Fuqia hyrëse Maximun 450W

  Specifikim:

  1. Dhjetë nivele rregullimi të tonit, çip i përpunimit të zërit me cilësi të lartë, plus ose minus 10 hapa të funksionit të rregullimit të tonit, të cilat mund të rregullohen në përputhje me nivelin e tonit tuaj.

  2. Transmetimi i zërit Bluetooth pa humbje, lidhja Bluetooth përmes telefonit celular, tablet dhe amplifikatorit, shijoni muzikë në çdo kohë, kudo.

  3. Rregullime të shumta të mënyrës së zhurmës.

   

  Aplikacion

  1. Vend argëtimi / Përdorimi në shtëpi / Përdorimi i partisë

 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni