Добредојдовте на нашите веб-страници!

Засилувач на моќност во топла продажба професионален миксер за караоке hifi дигитален засилувач

Краток опис:

Професионален караоке HiFi засилувач ; Вграден Bluetooth


 • Прилагодување: Прилагодено лого (мин. Нарачка: 300 парчиња)
  Прилагодено пакување (мин. Нарачка: 500 парчиња)
 • Модел: СА-8200КА
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Детали за производот

  Предност:

  8200KA е најновиот засилувач што го нудиме и одговара на барањата за помали средини. Премногу често, вашите единствени опции беа системи со висок погон што се претерани за вашата студентска соба или стан. Во суштина купување на систем што никогаш не би го искористиле целосно. Помалите системи за звучници едноставно не би го понудиле истиот квалитет на звукот што го баравте. Овој засилувач ќе донесе оптимален звук на вашата забава!

  Професионален засилувач HIFI за караоке

  Модел CS-8200KA
  Излезна моќност 200W * 2
  Чест одговор 35 Hz-20K Hz
  Зависност
  Номинална влезна моќност 200W
  Влезна моќност на Максимун 450W

  Спецификација

  1. Десет нивоа на прилагодување на тонот, вграден висококвалитетен чип за обработка на аудио, плус или минус 10 чекори на функцијата за прилагодување на тонот, што може да се прилагоди според вашето сопствено ниво на тон.

  2. Bluetooth-аудио пренос без загуби, Bluetooth-врска преку мобилен телефон, таблет и засилувач, уживајте во музиката во кое било време и на кое било место.

  3. Повеќе прилагодувања на режимот на ревербет.

   

  Апликација

  1. Место за забава / Домашна употреба / Употреба за забава

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја