Добредојдовте на нашите веб-страници!

Камера надворешна затворена паметна камера безжичен систем за надзор над видео надзор со контрола на апликацијата

Краток опис:

Безжичен портал со мрежа ; Бесплатна апликација за далечинско поврзување со паметен телефон / таблет ; отворено smart затворено паметно


 • Модел: MWM016
 • Прилагодување: Мин. Нарачка: 1000 парчиња
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Спецификација:

  • Вградена камера на батеријата безжичен портал 2-CH + 2CH
  • Бесплатна АПП за далечинско поврзување на паметни телефони / таблети
  • Безжичен пренос на сигнал 200 ~ 300 метри на отворено
  • 2-CH: 10fps @ 1920X1080 стр
  • 2-CH: 15fps @ 1280 × 720 HD
  • 2.4G FHSS безжична технологија, P2P мрежна технологија
  • Рачни режими на снимање, движење и распоред
  • Известувања за притисок / Снимање пред настанот кога е откриено движење
  • Поддршка максимум 256 GB TF картичка (КЛАСА 10)
  • Компресија на видео H.264
  • Поддржете ја репродукцијата на видео со паметен телефон
  • Максимална поддршка дигитален безжичен фотоапарат од 2 мегапиксели
  • Со батерија 3,7V / 5200mA. Камерата не вклучува напојување и е опремена со два USB-DC кабли за полнење

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја