Mirësevini në faqet tona të internetit!

Mikrofon pa tela Karaoke profesionist me sistem wireless wireless

Përshkrim i shkurtër:

Mikrofon dore 、 Pa tel 、 UHF


 • Përshtatja: Logo e personalizuar (Min. Porosia: 300 Copë)
  Paketimi i personalizuar (Renditja minimale: 500 copë)
 • Modeli: SKW-101
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Përshkrimet:

  Sistemi SKW-101 është krijuar për të qenë i varur nga sistemi i ndryshueshëm i kanalit të dyfishtë UHF me një gamë të gjerë të frekuencës audio, raport të lartë S / N, dhe performancë të jashtëzakonshme të barabartë me atë të çdo sistemi wireless profesional që kushton shumë më tepër. Kjo arrihet përmes zgjedhjes së rreptë të përbërësit dhe dizajnit të qarkut me cilësi të lartë. Një qark i heshtjes i dizajnuar në mënyrë delikate eliminon zhurmën statike kur transmetuesit janë të fikur ose jashtë rrezes së transmetimit

  Karakteristikat:

  • Marrësi pa tel i Diversitetit Dual Channel
  • 200 Frekuenca të Rregullueshme me Kontroll të Sintetizuar DPLL
  • Frekuenca e brezit UHF (800MHz)
  • Dy produkte të pavarura të balancuara të XLR
  • Hyrja RF me përforcues të integruar RF për të përmirësuar raportin S / N, ndjeshmërinë dhe diapazonin dinamik
  • Qarku i mikserit me zhurmë të ulët për zvogëlimin e ndërhyrjeve
  • Antena të lëvizshme
  • 2 ekrane LCD sigurojnë statusin informues në statusin e secilit mikrofon duke përfshirë: Forcën e Sinjalit, Nivelin e Audio, Frekuencën e Operacionit dhe Zgjedhjen e Antenës së Diversitetit
  • Zona e Shërbimit: 330 ft (100 M)

  Sistemi:

  Diapazonet e frekuencës 740-790MHz
  Modaliteti i modulimit Broadband FM
  Gjerësia e Bandës në dispozicion 50MHz
  Numri i kanalit 200
  Hapësira e kanaleve 250KHz
  Stabiliteti i frekuencës 00 0.005%
  Diapazoni dinamik 100dB
  Devijimi i pikut 45KHz
  Përgjigja audio 80Hz-18KHz (± 3dB)
  SNR gjithëpërfshirëse > 105 dB
  Shtrembërim gjithëpërfshirës .50.5%
  Temperatura e punës -10 ℃ - + 40

  Marrësi

  Modaliteti i marrjes Konvertim i Dyfishtë Super Heterodyne
  Frekuenca e ndërmjetme Frekuenca mesatare e parë: 100MHzFrekuenca e dytë e mesme: 10.7MHz
  Ndërfaqe pa tela BNC / 500Ω
  Ndjeshmëria 12dBµV (80 dBS / N)
  Refuzim i rremë D75 dB
  Diapazoni i rregullimit të ndjeshmërisë 12-32dBV
  Niveli maksimal i daljes + 10 dBV

  Transmetues

  Fuqia e daljes E lartë: 30mW; E ulët: 3mW
  Refuzim i rremë -60dB
  Tensioni Dy bateri AA
  Koha e shërbimeve aktuale E lartë:> 10 orëE ulët:> 15 orë

 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni