Sveiki atvykę į mūsų svetaines!

„Bluetooth“ stiprintuvo programa

1. „Bluetooth“ stiprintuvo adapteris su įvairiomis sąsajomis

USB sąsaja: „flash“ disko tipas, „Mini Key“ tipas, sulankstomas tipas, dėžutė. Naudojamas „Windows“ kompiuteriuose su USB jungtimis ir „Mac“ su „Mac OS X“. Pavyzdžiui, „Sony“ PCGA-BA1, mažas ir mielas, sveria tik 5 g, o indikatoriaus lemputė ant uodegos šviečia mėlyna šviesa, o darbo atstumas yra 10 m. Su unikalia „Sony“ programine įranga „BlueSpace“ ja naudotis yra labai patogu. Deja, šią programinę įrangą galima naudoti tik su paties „Sony“ „Bluetooth“ stiprintuvo adapteriu.

Kompiuterio kortelės sąsaja: gali turėti anteną, naudojamą nešiojamiesiems kompiuteriams, delniniams kompiuteriams (HPC). Pavyzdžiui, „Xircom CreditCard“ „Bluetooth“ adapteris užima tik vieną PCMCIA lizdą. Jis palaiko keturias failų perdavimo, fakso, telefono ryšio tinklo ir „Bluetooth“ stiprintuvo virtualiosios nuosekliosios prievadų funkcijas.

CF kortelių sąsaja: naudojama PDA su CF kortelių angomis, taip pat nešiojamiesiems kompiuteriams ir delniniams kompiuteriams (plius CF ir PC kortelių adapteris).

„MS“ atminties kortelės sąsaja: „Sony infostickbluetooth“ stiprintuvo atminties kortelė, naudojama „Sony Clie“, laikinai negali būti naudojama „Sony“ nešiojamiesiems kompiuteriams ar staliniams kompiuteriams su atminties kortelių sąsaja, nes „Sony“ neišleido „Windows“ tvarkyklės.

SD kortelės sąsaja: „Toshiba“ „Bluetooth“ stiprintuvas SD kortelėje, naudojamas PDA su SD kortelės lizdu.

Išplėstas užpakalinis spaustukas: naudojamas PDA su specialiomis sąsajomis. Pvz., „Blue5“ galinis spaustukas „Palm V“, „Vx“, „IBM WorkPad c3“, kurį išleido „TDK System“, „blueM“ atgalinis spaustukas, skirtas „Palm m125“, „m130“, „m500“, „m505“, „m515“, „IBM Workpad c500“, ir „blueM“ galinis spaustukas „Palm V“, „Vx“ ir „IBM WorkPad c500“. „BluePAQ“ senojo kišeninio kompiuterio „iPAQ“ užpakalinis spaustukas. Šis užpakalinis segtukas paprastai nėra pigus. Užuot pirkę užpakalinį spaustuką, geriau nusipirkti naudotą PDA su įmontuotu „Bluetooth“ stiprintuvu, pavyzdžiui, „Palmone“ TT.

Pagrindinė plokštė arba įmontuotas kompiuteris: Pavyzdžiui, „MSI 648 Max“ pagrindinė plokštė, „Toshiba Tecra 9000“ nešiojamasis kompiuteris su įmontuotu „Bluetooth“ stiprintuvu ir IEEE802.11b dviguba belaidė mikroschema, „Acer TravelMate C111TCi Centrino“ planšetinis kompiuteris.

2. Mobilusis telefonas

Ankstyvieji klasikiniai modeliai yra „Ericsson T39“, „Ericsson T68“, „Siemens S55“, „Sony Ericsson T68i“, „T68ie“, „Nokia 7650“, „Philips 820“, „826“ ir kt. Neseniai išleisti beveik visi Europos ir Amerikos mobilieji telefonai, viršijantys 2500 juanių, turi įmontuotą „Bluetooth“ stiprintuvo funkciją, pvz. kaip „Nokia 9500“, „Sony Ericsson K700“ ir pan.

3. Kišeninis kompiuteris

Kišeniniame kompiuteryje taip pat yra daugybė produktų, tokių kaip „iPAQ5450“, „iPAQ3870 / 3970“, „Pocket Loox 600“, „Sony Clie NZ90“, „Sony Clie TG50“, „Palmone Tungsten T“, „Palm Tungsten T 2“, „Palm Tungsten T 3“, „PalmoneTero 600“ ir kt.

Rekomenduojama įsigyti rankinį įrenginį, kuriame yra įmontuotas „Bluetooth“ stiprintuvas. Kadangi delninių prietaisų „Bluetooth“ stiprintuvo priedai yra labai brangūs ir dauguma jų neturi maitinimo šaltinio, jie sunaudoja daugiau energijos nei įmontuoti lustai. Kompiuteris neturi būti įmontuotas, tereikia pasirinkti firminį „USB V1.1“ versijos „Bluetooth“ stiprintuvo adapterį, kuris yra pigus, o geras tvarkyklė gali būti tokia pat stabili kaip garsaus gamintojo produktas. Be to, „Bluetooth“ stiprintuvo, prijungto prie nešiojamojo kompiuterio CF sąsajos per adapterio kortelę, negalima prijungti ir paleisti, todėl norint jį veikti, paprastai reikia iš naujo paleisti „Windows“. Kadangi „CFbluetooth“ stiprintuvo kortelė naudoja virtualų nuoseklųjį prievadą, kad galėtų bendrauti su kompiuteriu, virtualusis nuoseklusis prievadas nepalaiko „plug and play“. Kalbant apie 100M „Bluetooth“ stiprintuvo adapterį, jis paprastai turi signalo stiprintuvą. „Bluetooth“ stiprintuvo specifikacijoje yra trys signalo perdavimo atstumo lygiai: 1 klasė yra 100 metrų, 2 klasė - 10 metrų, o 3 klasė - 10 cm. NEC dėžutės formos „Bluetooth“ stiprintuvai yra visi 2 klasės ir jų ryšio atstumas yra iki 10 metrų.

Žinoma, nesvarbu, ar tai 10 metrų, ar 100 metrų, tai yra teorinis atstumas. Faktiniu atveju ryšio atstumas paprastai gali būti pažeistas dėl kliūčių ar kitos įrangos signalo trukdžių. Kai atstumas pasiekia tam tikrą lygį, „Bluetooth“ stiprintuvo perdavimas tampa labai lėtas ir galiausiai atjungiamas.


Skelbimo laikas: 2020 m. Gruodžio 18 d