Dobrodošli na naše web stranice!

Najčešći manji problemi s kojima se suočavaju u izgradnji audio-vizualnog sustava

Je li televizor u dnevnoj sobi još uvijek potreban? U eri mobilnog interneta čak su i roditelji počeli ležati na sofi i gledati videozapise i vijesti na svojim mobitelima, a televizor je već dugo bio isključen. Ni dnevna soba ne može mirovati. Potrebno je da Joule gleda estrade i cijeni američke blockbustere. Pogotovo u velikim gradovima s ogromnom zemljom i velikim ulaganjima ne mogu se kupiti neovisna kazališta, tako da su kazališta u velikim dnevnim boravcima izvedivija.

Mnogi audio-vizualni sustavi obično ignoriraju neke stvari do kojih im nije stalo, poput načina na koji su linije usmjerene, koji su materijali potrebni za zvučnu izolaciju, a najvažnije je pustiti zvijezde da se nastave. Neke obitelji vole neke blistave meteore za lijep izgled, koji su zaista lijepa izgleda, ali neke su slike izrađene od različitih materijala. Danas ću vam reći kako to izbjeći.

Audiovizualni sustav

1. Najtabuiraniji redak je kaos. Audio sustavi se razlikuju od kabela za kućanstvo. Općenito govoreći, kućanski kabeli neće pretrpjeti gubitak. Ali ako audio kabel i kabel kućanstva provodite zajedno, problem je u tome što ste sami spalili kabel. Možete promijeniti kurs. Mora se primijetiti. Snaga audio zavojnice je velika, a električni zveket koji se koristi kod kuće je mali. Jednom kad se spoje, neizbježno će izazvati mali plamen ili će cijela linija biti odsječena. To je poanta, svi se moraju sjetiti!

2. Zvučno izolacijski materijali, najtabuiraniji su zvučni izolacijski materijali i obični zvučni izolacijski materijali. Glikozidni materijali poput staklene vune, staklene vune imaju općenite zvučne izolacijske učinke i nisu ekološki prihvatljivi. To je žuti predmet. Boja dobre zvučne izolacije je čisto bijela. Određena zaštita okoliša, naravno, ovo je posebno pogodno za audio-vizualne sustave, KTV, urede, hotele, općenito govoreći, mnogi ljudi ovo vole, naziva se i pamučnim vlaknima koji apsorbiraju zvuk, zvučna izolacija,

Karakteristike kanalizacijskog zvučnog izolacijskog filca: Zvučnoizolacijski pamuk izrađen je od sloja debelog 2MM debelog prigušivačkog zvučnog izolacijskog filca i sloja debelog vala koji apsorbira zvuk. Zvučni izolacijski materijal cijevi prihvaća konstrukcijsku metodu unutarnje apsorpcije i vanjske izolacije. Unutarnji materijal koji apsorbira zvuk može dobro pojesti odjek između stijenke cijevi i zvučno-izolacijskog materijala, te igrati ulogu očuvanja topline i antifriza. Vanjski zvučni izolacijski materijal može dobro izolirati niskofrekventnu buku koju stvara veliki protok vode, a jednoslojna zvučna izolacija zvučnoizolacijskog materijala može doseći više od 40 dB. Pogotovo u okruženju male sobe, jak izravni zvuk oslabit će prostorni osjećaj glazbe, a zvuk će postati suh i ravan, sličan osjećaju slušalica ili zvučnika monitora.

Iako je stvarno loše, ali u većini slučajeva i dalje mora biti zvučno i zvučno izolirano. Zvučna izolacija nije samo kako bi se izbjeglo uznemiravanje ljudi, već i kako bi se stvorilo okruženje za slušanje s niskim smetnjama.

U nekim podrumima na vrhu su kanalizacijske cijevi, a zvuk tekuće vode uzrokovat će zagađenje bukom. Uz to treba razmotriti zvučnu izolaciju kada je gornji podrum zauzet. Kao odgovor na ovu situaciju, potrebno je cijevi omotati zvučno izoliranim materijalima i izolirati prijenos zvuka između podova zvučno izoliranim stropom.

Općenito, podrum nije samo audio-vizualna soba, već i druge sobe imaju sobe za zabavu, studije i druge prostorije, što će uznemiriti susjede. Iako se vaša obitelj neće žaliti, trebali biste razmisliti barem o prilagodbi zvučno izoliranih vrata.

Audiovizualni sustav


Vrijeme objavljivanja: srpanj-19-2021