Да ли је телевизор у дневној соби и даље неопходан? У ери мобилног Интернета чак су и родитељи почели да леже на софи и гледају видео снимке и вести на својим мобилним телефонима, а телевизор је већ дуго био искључен. Ни дневна соба не може да ради у празном ходу. Неопходно је да Јоуле гледа естраде и цени америчке хитове. Поготово у великим градовима са огромном земљом и великим улагањима не могу се купити независна позоришта, тако да су позоришта за велике дневне собе изводљивија.
Многи аудио-визуелни системи имају тенденцију да игноришу неке ствари до којих им није стало, као што су начин на који су линије постављене, који су материјали потребни за звучну изолацију, а најважније је пустити звезде да се наставе. Неке породице воле неке блиставе метеоре за леп изглед, који заиста изгледају добро, али неке слике су направљене од различитих материјала. Данас ћу вам рећи како то избећи.
Аудиовизуелни систем
1. Најтабуиранији ред је хаос. Аудио системи се разликују од каблова за домаћинство. Уопштено говорећи, каблови за домаћинство неће претрпети губитак. Али ако спојите аудио кабл и кабл за домаћинство заједно, проблем је у томе што ћете сами спалити кабл. Можете променити курс. Мора се напоменути. Снага аудио завојнице је велика, а електрични звечак који се користи код куће је мали. Једном кад се споје, неизбежно ће изазвати мали пламен или ће цела линија бити пресечена. Ово је поента, сви се морају сетити!
2. Материјали за звучну изолацију, најтабуиранији су звучни изолациони материјали и обични звучни изолациони материјали. Гликозидни материјали попут стаклене вуне, стаклене вуне имају опште звучне изолационе ефекте и нису еколошки прихватљиви. То је жути предмет. Боја добре звучне изолације је чисто бела. Одређена заштита животне средине, наравно, ово је посебно погодно за аудио-визуелне системе, КТВ, канцеларије, хотеле, сада генерално говорећи, многи људи ово воле, назива се и памучно влакно које упија звук, звучна изолација
Карактеристике филца за звучну изолацију канализације: Памучна изолација од памука израђена је од слоја дебелог 2 мм дебелог пригушивачког звучног изолационог филца и слоја дебелог таласа који апсорбује звук. Материјал за звучну изолацију цеви усваја дизајн методом унутрашње апсорпције и спољне изолације. Унутрашњи материјал који апсорбује звук може добро да потроши одјек између зида цеви и звучно-изолационог материјала и игра улогу очувања топлоте и антифриза. Спољни звучни изолациони материјал може добро изоловати нискофреквентну буку коју генерише велики проток воде, а једнослојна звучна изолација звучноизолационог материјала може достићи више од 40 дБ. Нарочито у окружењу мале собе, јак директан звук ће ослабити просторни осећај музике, а звук ће постати сув и раван, сличан осећају слушалица или звучника монитора.
Иако је заиста лоше, али у већини случајева и даље треба да буде звучно и звучно изоловано. Звучна изолација није само да би се избегло узнемиравање људи, већ и да би се створило окружење за слушање са малим сметњама.
У неким подрумима на врху су канализационе цеви, а звук текуће воде проузроковаће загађење буком. Поред тога, треба узети у обзир звучну изолацију када је горњи подрум заузет. Као одговор на ову ситуацију, неопходно је обмотати цеви звучно изолованим материјалима и изоловати пренос звука између подова звучно изолованим плафоном.
Генерално, подрум није само аудио-визуелна соба, већ и друге собе имају собе за забаву, студије и друге просторије, што ће узнемирити комшије. Иако се ваша породица неће жалити, требало би да размислите бар о прилагођавању звучно изолованих врата.
Аудиовизуелни систем
Време објављивања: јул-19-2021