Sveiki atvykę į mūsų svetaines!

Dažniausios nedidelės problemos, su kuriomis susiduriama kuriant garso ir vaizdo sistemą

Ar vis dar reikalingas televizorius svetainėje? Mobiliojo interneto eroje net tėvai pradėjo gulėti ant sofos ir žiūrėti vaizdo įrašus bei naujienas mobiliajame telefone, o televizorius ilgą laiką buvo išjungtas. Svetainė taip pat negali būti nenaudojama. Joule'ui būtina žiūrėti įvairius pasirodymus ir vertinti amerikiečių blokbasterius. Ypač didmiesčiuose, kuriuose yra didžiulė žemė ir didžiulės investicijos, negalima nusipirkti nepriklausomų teatrų, todėl didesnio ekrano svetainės teatrai yra labiau įmanomi.

Daugelis garso ir vaizdo sistemų linkusios ignoruoti kai kuriuos dalykus, kurie jiems nerūpi, pavyzdžiui, kaip linijos nukreipiamos, kokios medžiagos reikalingos garso izoliacijai, o svarbiausia yra leisti žvaigždėms įlipti. Kai kurioms šeimoms patinka kai kurie putojantys meteorai dėl geros išvaizdos, kurie yra išvaizdūs, tačiau kai kurie paveikslai yra pagaminti iš skirtingų medžiagų. Šiandien aš jums pasakysiu, kaip jų išvengti.

Garso ir vaizdo sistema

1. Labiausiai tabu eilučių yra chaosas. Garso sistemos skiriasi nuo buitinių kabelių. Paprastai tariant, buitiniai kabeliai nepatirs nuostolių. Bet jei paleidžiate garso kabelį ir buitinį kabelį kartu, bėda yra tai, kad kabelį deginsite patys. Galite pakeisti kursą. Reikia pažymėti. Garso ritės galia yra didelė, o namuose naudojamas elektrinis garsas yra mažas. Kartu atsidūrę tai neišvengiamai sukels nedidelę liepsną, arba bus nutraukta visa linija. Tai yra taškas, kurį visi turi atsiminti!

2. Garso izoliacinės medžiagos, labiausiai tabu yra ne garso izoliacinės medžiagos ir paprastos garso izoliacinės medžiagos. Tokios glikozidų medžiagos kaip stiklo vata, stiklo vata turi bendrą garso izoliacijos poveikį ir nėra ekologiškos. Tai geltonas daiktas. Geros garso izoliacijos spalva yra gryna balta. Tam tikra aplinkos apsauga, be abejo, tai ypač tinka garso ir vaizdo sistemoms, KTV, biurams, viešbučiams, paprastai tai patinka daugeliui žmonių, tai taip pat vadinama pluoštą garsą sugeriančia medvilne, garso izoliacija,

Kanalizacijos garso izoliacijos veltinio savybės: Garso izoliacinė medvilnė pagaminta iš 2 mm storio žemo dažnio slopinančio garso izoliacijos veltinio ir storio bangos smailės garsą sugeriančios medvilnės sluoksnio. Vamzdžių garso izoliacijos medžiagoje naudojamas vidinis sugerties ir išorinės izoliacijos projektavimo metodas. Vidinė garsą sugerianti medžiaga gali gerai sunaudoti aidą tarp vamzdžio sienos ir garsą izoliuojančios medžiagos ir atlikti šilumos išsaugojimo bei antifrizo vaidmenį. Išorinė garso izoliacinė medžiaga gali gerai izoliuoti žemo dažnio triukšmą, kurį sukelia didelis vandens srautas, o vieno sluoksnio garso izoliacijos medžiagos izoliacija gali siekti daugiau nei 40 dB. Ypač mažo kambario aplinkoje stiprus tiesioginis garsas susilpnins erdvinį muzikos pojūtį, o garsas taps sausas ir tiesus, panašus į ausinių ar monitoriaus garsiakalbių pojūtį.

Nors tai tikrai blogai, tačiau daugeliu atvejų vis tiek reikia jį izoliuoti nuo garso. Garso izoliacija skirta ne tik tam, kad netrukdytų žmonėms, bet ir tam, kad būtų sukurta klausymo aplinka, kurioje būtų mažai triukšmo.

Kai kuriuose rūsiuose viršuje yra kanalizacijos vamzdžiai, o tekančio vandens garsas sukels triukšmą. Be to, užimant viršutinį rūsį, reikėtų atsižvelgti į garso izoliaciją. Reaguojant į šią situaciją, būtina vamzdžius apvynioti garsą izoliuojančiomis medžiagomis ir izoliuoti garso perdavimą tarp grindų su nepralaidžiomis lubomis.

Paprastai rūsys yra ne tik garso ir vaizdo kambarys, bet ir kituose kambariuose yra pramogų kambariai, studijos ir kiti kambariai, kurie trukdys kaimynams. Nors jūsų šeima nesiskųs, turėtumėte apsvarstyti galimybę pritaikyti garso izoliacines duris.

Garso ir vaizdo sistema


Skelbimo laikas: liepos-20-2021 m