Laipni lūdzam mūsu vietnēs!

Visizplatītākās nelielās problēmas, kas radušās, veidojot audiovizuālo sistēmu

Vai televizors viesistabā joprojām ir nepieciešams? Mobilā interneta laikmetā pat vecāki ir sākuši gulēt uz dīvāna un skatīties videoklipus un ziņas mobilajos tālruņos, un televizors jau ilgu laiku ir izslēgts. Arī viesistaba nevar būt dīkstāvē. Džoulam ir nepieciešams skatīties dažādus šovus un novērtēt amerikāņu grāvējus. Īpaši lielajās pilsētās, kurās ir milzīga zeme un milzīgas investīcijas, neatkarīgus teātrus nevar nopirkt, tāpēc lielo ekrānu dzīvojamās istabas teātri ir labāk īstenojami.

Daudzas audiovizuālās sistēmas mēdz ignorēt dažas lietas, kas viņiem nav svarīgas, piemēram, līniju novirzīšana, materiāli, kas nepieciešami skaņas izolācijai, un vissvarīgākais ir ļaut zvaigznēm iekāpt. Dažām ģimenēm patīk daži dzirkstošie meteori pēc laba izskata, kas ir patiešām izskatīgi, taču dažas gleznas ir izgatavotas no dažādiem materiāliem. Šodien es jums pastāstīšu, kā no tiem izvairīties.

Audiovizuālā sistēma

1. Visvairāk tabu no līnijām ir haoss. Audio sistēmas atšķiras no sadzīves kabeļiem. Vispārīgi runājot, mājsaimniecības kabeļi necietīs zaudējumus. Bet, ja jūs vadāt audio kabeli un sadzīves kabeli kopā, nepatikšanas ir pašas sadedzināt kabeli. Jūs varat mainīt kursu. Jāatzīmē. Audio spoles jauda ir liela, un mājās izmantotais elektriskais žvadziņš ir mazs. Kad esat kopā, tas neizbēgami izraisīs nelielu liesmu, vai arī visa līnija tiks nogriezta. Tas ir punkts, kas jāatceras visiem!

2. Skaņas izolācijas materiāli visvairāk tabu ir materiāli, kas nav skaņas izolācija, un parastie skaņas izolācijas materiāli. Glikozīdu materiāliem, piemēram, stikla vatei, stikla vatei ir vispārēja skaņas izolācijas ietekme, un tie nav videi draudzīgi. Tas ir dzeltens priekšmets. Labas skaņas izolācijas krāsa ir tīri balta. Noteikta vides aizsardzība, protams, tas ir īpaši piemērots audiovizuālajām sistēmām, KTV, birojiem, viesnīcām, parasti runājot, daudziem cilvēkiem tas patīk, to sauc arī par šķiedru skaņu absorbējošu kokvilnu, skaņas izolāciju,

Kanalizācijas skaņas izolācijas filca raksturojums: Skaņas izolācijas kokvilna ir izgatavota no 2 mm bieza zemas frekvences slāpējošas skaņas izolācijas filca un bieza viļņu pīķa skaņu absorbējošas kokvilnas slāņa. Cauruļu skaņas izolācijas materiāls izmanto iekšējās absorbcijas un ārējās izolācijas projektēšanas metodi. Iekšējais skaņu absorbējošais materiāls var labi patērēt atbalsi starp caurules sienu un skaņu izolējošu materiālu, kā arī spēlēt siltuma saglabāšanas un antifrīzu lomu. Ārējais skaņas izolācijas materiāls var labi izolēt zemas frekvences troksni, ko rada liela ūdens plūsma, un skaņas izolācijas materiāla viena slāņa skaņas izolācija var sasniegt vairāk nekā 40 dB. Īpaši nelielas telpas apstākļos stipra tiešā skaņa vājinās mūzikas telpisko izjūtu, un skaņa kļūs sausa un taisna, līdzīgi kā austiņu vai monitora skaļruņu sajūta.

Lai gan tas ir patiešām slikts, bet vairumā gadījumu tas tomēr ir jāaizsargā un jāizolē. Skaņas izolācija ir paredzēta ne tikai cilvēku netraucēšanai, bet arī klausīšanās vides iegūšanai ar zemu trokšņa līmeni.

Dažos pagrabos augšpusē ir kanalizācijas caurules, un tekoša ūdens skaņa radīs trokšņa piesārņojumu. Turklāt, ja ir aizņemts augšējais pagrabs, jāņem vērā skaņas izolācija. Reaģējot uz šo situāciju, ir nepieciešams ietīt caurules ar skaņas necaurlaidīgiem materiāliem un izolēt skaņas pārraidi starp grīdām ar skaņas necaurlaidīgiem griestiem.

Parasti pagrabs nav tikai audio-vizuālā telpa, bet citās telpās ir arī izklaides telpas, studijas un citas telpas, kas traucēs kaimiņiem. Lai gan jūsu ģimene nesūdzēsies, jums vajadzētu apsvērt iespēju vismaz pielāgot skaņas izolācijas durvis.

Audiovizuālā sistēma


Izlikšanas laiks: jūlijs-19-2021