Karaokės aparatūra be garsiakalbių yra labai svarbi, labai svarbi ir paties stiprintuvo kokybė. KTV funkcija turėtų būti derinama su jūsų kambario dydžiu ir apdailos medžiagomis. Skirtingose patalpų vietose turėtų būti naudojami skirtingi galios stiprintuvai. Atkreipkite dėmesį į galios stiprintuvo ir garsiakalbio atitikimą.
Ankstyvojoje stadijoje suprojektuoto kombinuoto karaoke galios stiprintuvo galia paprastai yra maža, o atraminiai garsiakalbiai yra maži ir didelio jautrumo garsiakalbiai. Dažniausia problema yra grįžtamojo ryšio staugimas. Priežastis ta, kad galios rezervas yra nepakankamas, kai garsumas yra didelis, todėl iškraipomas signalas. Be to, didelio jautrumo garsiakalbio iškraipymas yra grįžtamasis ryšys, o iškraipymas padidinamas apskritimu, o tai sukelia grįžtamąjį ryšį. Iš esmės pagrindinė grįžtamojo ryšio staugimo priežastis yra iškraipymai. Sumažinus iškraipymus, galima sumažinti grįžtamojo ryšio staugimo tikimybę. Tačiau negalima sakyti, kad nebus grįžtamojo ryšio. Tik pasiekiamame stiprinimo diapazone, kai pelnas yra pakankamai didelis, tai sukels grįžtamąjį ryšį. Tai reiškia, kad karaoke galios stiprintuvas turėtų pasirinkti kuo didesnę galią. Tačiau kuo didesnė galios stiprintuvo galia, tuo stipresnis garso pojūtis. Remiantis praktine patirtimi, galima pasirinkti kiekvieną 8 Ω 450 W kanalą.
Mažiau nei 18 kvadratinių metrų ploto kambarys yra gerai suprojektuotas tradicinis aido efekto karaoke stiprintuvas. Tačiau tradicinis aidas sukels garso efekto neapibrėžtumą, o kiekvieno svečio efektų derinimo reikalavimai gali priversti vadybininką niekada negalėti nustatyti efekto vieningoje pozicijoje, o tai taip pat pavargs DJ. Antra priežastis naudoti galios stiprintuvą su DSP procesoriumi yra ta, kad tradicinė aido efekto apdorojimo mikroschema turi siaurą dažnio atsako diapazoną (mažiau nei 8 kHz) ir žemą mėginių ėmimo dažnį, todėl aplinkoje trūksta detalių, reikalaujančių didelės galios. DSP atrankos dažnis 48K ir platus 20Hz-23khz dažnių diapazonas užtikrina geresnę garso kokybę ir geresnę vidutinio ir žemo dažnio dinamiką. Štai kodėl mes negalime dainuoti žmonėms, kai naudodamas DSP stiprintuvą, jų balsas staiga pagražėja, labiau pritraukia magnetą, patraukliau, skamba patogiau.
Trečioji galios stiprintuvo su DSP procesoriumi priežastis yra ta, kad DSP efekto procesorius gali saugoti daugybę efektų duomenų, taip pat gali sukelti tikrai naudojamą „reverb“ efektą, suteikti vartotojams daugiau k patirties, iš tikrųjų suvokti savitarnos karaokę vartotojų ir labai sumažina didžėjų paslaugų poreikį. Be to, naudojant automatinę VOD sistemos inicijavimo funkciją, privačių patalpų garso efektas taip pat gali pasiekti pradžią. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad privačiame kambaryje, mažesniame nei 18 kvadratinių metrų, jei įvertinsime tik garso kokybę, gerai suprojektuotas tradicinis aido efektas nenusileidžia DSP efektui, tačiau atrodo storas ir švelnus. DSP turi šiek tiek skaitmeninio skonio, kuris nėra pakankamai minkštas. Jei DSP LPF bus pakoreguotas į 8 kHz, jų akivaizdus palyginimas. Pagrindinis skirtumas yra žemo dažnio stiprumas, entuziazmas ir storis.
Kombinuoto karaoke galios stiprintuvo pasirinkimas ir priekinio bei galinio padalijimo konfigūracija daugiausia priklauso nuo faktinių programų kambario poreikių. Kambariams, esantiems ne didesniame kaip 18 kvadratinių metrų plote, rekomenduojama rinktis apie 200W kombinuotą DSP karaokės stiprintuvą; patalpoms, kurių plotas yra nuo 18 iki 25 kvadratinių metrų, galima pasirinkti trijų kanalų 200 W DSP karaokės galios stiprintuvą, kuris padidins centrinį garsiakalbį kaip vidutinio boso žmogaus balso priedą; reikėtų atsižvelgti į privatų kambarį, kurio plotas didesnis nei 25 kvadratiniai metrai. Atsižvelgiant į faktinę patalpos formą, daugiausia atsižvelgiama į tokius veiksnius kaip garso slėgio lygis, garso lauko vienodumas ir reverberacijos lauko nustatymas. Tinkama galia parenkama derinant garsiakalbio charakteristikas su pagrindinio garsiakalbio galinės pakopos galios stiprintuvu. Daugiakanalis mažos galios galinės pakopos galios stiprintuvas gali būti naudojamas siekiant sumažinti papildomo mažo galingumo garsiakalbio kainą.
Skelbimo laikas: 2020 m. Rugsėjo 30 d