Співпрацюючи з нашим флагманським аудіопідсилювачем серії MB, звукові ефекти можна представити більш досконало.
Що таке повнодіапазонне аудіо та тристороннє аудіо?
1. Діапазон частот різний:
Повна частота, як зрозуміло з назви, відноситься до широкого діапазону частот і широкого охоплення. Попередні повночастотні динаміки охоплювали діапазон частот 200-10000 Гц. В останні роки з безперервним вдосконаленням акустичної технології загальні повночастотні динаміки тепер можуть досягати 50—— У діапазоні частот 25000 Гц низька частота деяких динаміків може опускатися до 30 Гц.
Кросоверний динамік означає, що його діапазон частот є поетапним, а частота сигналу більш зосередженою. Кросоверні динаміки-це, як правило, вбудовані двочастотні динаміки або тричастотні динаміки або більше. Динамік з дільником частоти оснащений дільником частоти, який може розділяти різні аудіосигнали на кілька частин і передавати сигнали різних діапазонів частот до відповідних динаміків через дільник частоти.
2. Різний фокус:
Повнодіапазонний динамік: точкове джерело звуку, тому фаза точна; тембр кожної смуги частот, як правило, однаковий, що дозволяє легко покращити звукове поле, роздільну здатність зображення, розділення інструментів та рівень. Через сильну виразність на середньочастотній стадії буває, що більшість людських голосів переважно середньочастотні. Тому повнодиапазонний динамік дуже підходить для прослуховування людського голосу, а коефіцієнт спотворення вуха низький, а людський голос досить повний і природний.
Кросоверний динамік: кожен діапазон частот озвучується незалежним пристроєм, тому кожен пристрій може працювати у найкращому стані. Розширення високих і низьких частот простіше і краще. Незалежний проміжний частотний пристрій може забезпечити надзвичайно високу якість відтворення, а загальна ефективність електроакустичного перетворення висока.
3. Різні недоліки:
Недоліки повнодиапазонних динаміків: Конструкція та остаточна продуктивність кожної смуги частот будуть обмежені через необхідність задоволення потреб різних діапазонів частот у дизайні. Розширення на обох кінцях високих і низьких частот відносно обмежене, а перехідні та динамічні відносно скомпрометовані.
Недоліки кросоверних динаміків: Різниця тонів та різниця фаз існують між блоками; мережа кросовера вносить у систему нові спотворення. Звукове поле, роздільна здатність зображення, поділ та градація більш схильні до впливу, а тембр може відхилятися.
Час публікації: вересень-15-2021