Laipni lūdzam mūsu vietnēs!

Jaudas pastiprinātāja iegādes prasmes [GAEpro audio]

Sadarbojoties ar mūsu vadošo audio pastiprinātāju-MB sēriju, skaņas efektus var parādīt nevainojami.

Kas ir pilna diapazona audio un trīsvirzienu audio?

1. Frekvenču diapazons ir atšķirīgs:

Pilna frekvence, kā norāda nosaukums, attiecas uz plašu frekvenču diapazonu un plašu pārklājumu. Iepriekšējie pilnas frekvences skaļruņi aptvēra frekvenču diapazonu no 200 līdz 10000 Hz. Pēdējos gados, nepārtraukti uzlabojot akustisko tehnoloģiju, vispārējie pilnas frekvences skaļruņi tagad var sasniegt 50—— 25 000 Hz frekvenču diapazonā dažu skaļruņu zemā frekvence var samazināties līdz 30 Hz.

Šķērsskaļrunis nozīmē, ka tā frekvenču diapazons ir iestudēts un signāla frekvence ir fokusētāka. Crossover skaļruņi parasti ir iebūvēti divfrekvences skaļruņi vai trīs frekvenču skaļruņi vai vairāk. Frekvenču dalītāja skaļrunis ir aprīkots ar frekvenču dalītāju, kas var sadalīt dažādus audio signālus vairākās daļās un caur frekvenču dalītāju pārraidīt dažādu frekvenču joslu signālus uz atbilstošajiem skaļruņiem.

2. Dažāds fokuss:

Pilna diapazona skaļrunis: punktveida skaņas avots, tāpēc fāze ir precīza; katras frekvenču joslas tembrs mēdz būt vienāds, un to ir viegli panākt labākā skaņas laukā, attēla izšķirtspējā, instrumentu atdalīšanā un līmenī. Sakarā ar spēcīgo izteiksmīgumu vidējās frekvences posmā, gadās, ka lielākā daļa cilvēku balsu galvenokārt ir vidējas frekvences. Tāpēc pilna diapazona skaļrunis ir ļoti piemērots cilvēka balss klausīšanai, un auss izkropļojumu līmenis ir zems, un cilvēka balss ir diezgan pilna un dabiska.

Šķērsskaļrunis: katru frekvenču joslu atskan neatkarīga vienība, tāpēc katra vienība var strādāt vislabākajā stāvoklī. Augstu un zemu frekvenču paplašināšana ir vieglāka un labāka. Neatkarīgā starpfrekvences iekārta var nodrošināt ārkārtīgi augstu atskaņošanas kvalitāti, un kopējā elektroakustiskā pārveidošanas efektivitāte ir augsta.

3. Dažādi trūkumi:

Pilna diapazona skaļruņu trūkumi: katras frekvenču joslas dizains un galīgā veiktspēja būs ierobežota, jo projektēšanā ir jāatbilst dažādu frekvenču joslu vajadzībām. Paplašinājums augstās un zemās frekvences abos galos ir salīdzinoši ierobežots, un pārejošais un dinamiskais ir samērā apdraudēts.

Crossover skaļruņu trūkumi: starp ierīcēm pastāv toņu un fāžu atšķirības; krustošanās tīkls ievieš sistēmā jaunus izkropļojumus. Skaņas lauks, attēla izšķirtspēja, atdalīšana un gradācija ir vairāk pakļauti ietekmei, un tembrā var būt novirzes.


Ievietošanas laiks: 15-2021