Laipni lūdzam mūsu vietnēs!

Kā konfigurēt mikrofonu viedajā sapulču telpā

Konferences mikrofons, šķiet, ir vienkāršs indivīds, bet tā nav. Tā ir spēcīga audiovizuālā sistēma, kas sastāv no dažādām bagātīgām iekārtām. Tikai tad, ja konferenču sistēma ir konfigurēta atbilstoši dažādām klientu vajadzībām, konferenču sistēma var izmantot tās priekšrocības. Pašreizējo kopīgo konferences mikrofonu var konfigurēt trīs veidos:

 

   1. Konferences mikrofons + mikseris

 

   Galvenais konferences mikrofona + miksera tips galvenokārt tiek izmantots gadījumos, kad nepieciešama augsta skaņas kvalitāte. Tā priekšrocība ir salīdzinoši laba toņu reproducēšana, taču mikrofonu skaitam šādā veidā nevajadzētu būt par daudz, parasti apmēram 100kvadrāts. Ja konferences mikrofonu skaits palielinās, gaudošanas problēma ir neizbēgama. Ja tas tiek atrisināts ar apstrādes iekārtām, tiek upurēta ne tikai skaņas kvalitāte, bet skaņas pārraides pastiprinājumu nevar palielināt. Tādā veidā šīs konfigurācijas metodes priekšrocības ir pārvērstas par trūkumiem. Otrkārt, ja šī konfigurācijas metode ir aprīkota ar procesoru, lai izturētu pret gaudošanu, kopējās izmaksas palielināsies, un izmaksu veiktspēja nav tik augsta kā pārējās divas metodes; atkal, kā tradicionālākais runas sapulces veids, tā funkcijas nevar paplašināt, piemēram, sapulces izlūkošana. Vadība, kameras izsekošana, sinhronā tulkošana un citas funkcijas. Šai metodei joprojām ir praktiski pielietojumi, galvenokārt to izmanto lekciju zālēs, mācību zālēs, daudzfunkcionālajās zālēs un citās vietās.

 

   2. Konferences mikrofons + konferences mikrofons + audio procesors

 

   Konferences mikrofons + audio procesors galvenokārt tiek izmantots gadījumos, kad ir liels skaits mikrofonu (vairāk nekā 5) un projekta izmaksas nav pārāk augstas. Šīs konfigurācijas priekšrocība ir tā, ka gaudošana zināmā mērā tiek nomākta,un tajā pašā laikā konferences vietā esošo mikrofonu var saprātīgi pārvaldīt. Kameras izsekošanas funkciju var realizēt, izmantojot centrālo vadību vai kameras izsekošanas apstrādi, taču arī trūkumi ir acīmredzami. Pirmkārt, katram mikrofonam ir nepieciešams mikrofona kabelis, jo vairāk ir mikrofonu, jo vairāk jāievieto vadi, un būvniecības un atkļūdošanas darba slodze ir milzīga; otrkārt, lai arī skaņas pārraides pastiprinājums zināmā mērā ir uzlabojies, vairāk nekā divpadsmit mikrofonu kopīgi lietojamais efekts joprojām nav ideāls; kaut arī konferences vietnes inteliģentā pārvaldība tiek realizēta, taču, lai paplašinātu citu konferenču vietu funkcionālās prasības, tās realizēšanai ir nepieciešams cits funkcionāls aprīkojums, un izmaksu veiktspēja nav pārāk augsta. Šo metodi galvenokārt izmanto videokonferencēs, kur nav daudz cilvēku, nelielās sanāksmju telpās, kur nepieciešams ierakstīt audio un video signālus, lielākās interaktīvās mācību telpās, uzņemšanas zālēs un citās vietās.

 

  3. Roku rokā digitālais konferences mikrofons

 

   galvenokārt tiek izmantots daudzos mikrofonos, sākot no mazām konferencēm ar dažiem konferenču mikrofoniem līdz liela mēroga konferencēm ar simtiem konferenču mikrofonu. To var realizēt no vienas balss runas līdz daudzvalodu runai. Tā konferences vietā var iestatīt, izmantojot pašu aparatūru vai pārvaldības programmatūru, lai efektīvi pārvaldītu konferenci. Tas var arī paplašināt nepieciešamību pēc pierakstīšanās, balsošanas, iegultās instalēšanas un citām funkcijām. Tās priekšrocības ir tādas, ka var tikt apmierinātas sapulces visaptverošās vajadzības, kas var nodrošināt efektīvu sapulces ietekmes kontroli; elektroinstalācija ir ērta, ar īpašu digitālās konferences mikrofona līniju var savienot aptuveni 20 mikrofonus; kontroles metode ir elastīga; mērogojamība ir spēcīga, un izmaksu veiktspēja ir augsta. . Lai gan viena mikrofona skaņas kvalitāte nekādā ziņā nav tik laba, kopējais efekts ir labāks nekā otrā veidā, pieņemot priekšnoteikumu tāda paša skaita mikrofonu izmantošanai. Šī metode ir plaši izmantota dažāda veida konferenču vietās, un tā ir kļuvusi par galveno konferences runu konfigurāciju.


Izlikšanas laiks: 15-2021. gada marts