Sveiki atvykę į mūsų svetaines!

Belaidžio mikrofono sistemos pasirinkimas

Belaidės mikrofono sistemos tampa vis populiaresnės tarp muzikantų ir kitų muzikos mėgėjų. Nebereikia jaudintis dėl kabelių, sujungiančių skirtingus įrenginius, ar dėl nesuderinamos ausinės ar ausinių. Belaidžio mikrofono sistema yra universali įranga, kurią galima naudoti tiek įrašant, tiek maišant. Jei nusprendžiama įsigyti mikrofono sistemą, vartotojui yra daug galimybių. Šiame straipsnyje bus aptariami keli dažniausiai rinkoje esantys belaidžių mikrofonų sistemų tipai.

Pirmasis sistemos tipas yra virš galvos. Paprastai jie naudojami koncertams, kur bus daug judėjimo. Jie taip pat dažnai naudojami mokyklos ir bažnyčios pamokose. Virš galvų sistemos naudoja siųstuvą viename gale, o imtuvą - kitame gale. Siųstuve paprastai bus mikrofonas, taip pat stiprintuvas. Imtuvas turi garso reguliavimo, taip pat tono valdymo rankenėles, o kartais net ir boso rankenėlę, kuri yra naudinga, kai norima sukurti kitokį garsą.

Kita populiari mikrofonų sistema vadinama nešiojamųjų mikrofonų sistema. Daugelis šių modelių yra nešiojami ir gali būti išardomi, kad būtų galima naudoti su laisvų rankų įranga, gitara ar mobiliuoju telefonu. Kai kuriuos iš šių modelių taip pat galima prijungti prie stiprintuvo. Šių sistemų trūkumas yra tas, kad jos dažnai nėra tokios rafinuotos, kaip pirmiau minėti modeliai, todėl joms gali trūkti profesionalių garsų.

Vidinis belaidis mikrofonas sistema taip pat gali būti naudojama koncertams ar mokyklos funkcijoms. Vienas iš šių sistemų trūkumų yra tas, kad nėra daug vietos įrangai judėti. Be to, kadangi signalas yra toks silpnas, įrašyti garsą yra sunkiau, nei būtų su žymiai stipresniu signalu.

Renkantis mikrofono sistemą, reikia atsižvelgti į naudojamo instrumento dažnio atsaką ir jautrumą. Jei instrumentas turi žemą dažnį, tada garso kokybė labai sumažės. Tačiau jei reikia labai jautraus ir tikslaus garso, tokio tipo sistema bus labai naudinga. Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra atstumas, per kurį garsas gali būti nešamas. Kai kurios iš šių sistemų gali būti labai lengvos, tačiau gali būti labai sudėtingos jas nešiojant.

Šias sistemas reikės periodiškai krauti, o daugeliu atvejų jas reikės įkrauti prieš kiekvieną naudojimą. Tai gali būti problema, jei planuojama daug nuvykti, pavyzdžiui, į koncertą. Daug kartų tai gali būti maitinama baterijomis. Tai reiškia, kad juos paprasčiausiai galima prijungti prie lizdo ir prireikus naudoti. Be to, norint išgauti gerą garsą, tikriausiai teks praleisti nemažai laiko treniruojantis, norint tinkamai jais naudotis.


Skelbimo laikas: kovo-20-2021 d