Ласкаво просимо на наші веб-сайти!

Роль та переваги та недоліки звукового підсилювача потужності

Вбудований підсилювач потужності звуку називається успішним встановленням. Функція вбудованого підсилювача полягає в посиленні потужності слабкого електричного сигналу, що надсилається ланцюгом переднього каскаду, і генерації достатньо великого струму, щоб приводити динамік в дію для завершення електроакустичного перетворення. Вбудований підсилювач широко використовується в різних схемах підсилювача потужності звуку через його просту периферійну схему та зручну налагодження.

Часто використовувані набори включають LM386, TDA2030, LM1875, LM3886 та інші моделі. Вихідна потужність вбудованого підсилювача коливається від сотень міліват (мВт) до сотень ват (Вт). За вихідною потужністю його можна розділити на підсилювачі малої, середньої та великої потужності; відповідно до робочого стану підсилювача потужності, його можна розділити на клас A (клас A), клас B (клас B), клас A і B (клас AB), клас C (клас C) і клас D (клас Г). Підсилювачі потужності класу А мають невеликі спотворення, але низький ККД, близько 50%, і великі втрати потужності. Зазвичай вони використовуються у побутовій техніці високого класу. Підсилювачі потужності класу В мають вищу ефективність, близько 78%, але недоліком є ​​те, що вони схильні до перехресних спотворень. Підсилювачі класу A та B мають переваги гарної якості звуку та високої ефективності підсилювачів класу A і широко використовуються в домашніх, професійних та автомобільних аудіосистемах. Підсилювачів потужності класу С стає менше, оскільки це підсилювач потужності з дуже високими спотвореннями, який підходить лише для цілей зв'язку. Підсилювач потужності звуку класу D ще називають цифровим підсилювачем потужності. Перевага полягає в тому, що ККД найвищий, джерело живлення може бути зменшено, а тепло майже не виробляється. Тому немає необхідності у великому радіаторі. Обсяг і якість тіла значно зменшуються. Теоретично спотворення низьке, а лінійність хороша. Робота такого підсилювача потужності ускладнена, а ціна недешева.

Підсилювач потужності називається коротко як підсилювач потужності, і його метою є забезпечення навантаження достатньо великою здатністю струмового приводу для досягнення посилення потужності. Підсилювач потужності класу D працює у вимкненому стані. Теоретично він не вимагає струму спокою і має високу ефективність.

Синусоїдальний вхідний аудіосигнал і трикутний хвильовий сигнал із значно вищою частотою модулюються компаратором для отримання сигналу модуляції ШІМ, робочий цикл якого пропорційний амплітуді вхідного сигналу. Сигнал модуляції ШІМ приводить в дію вихідну силову трубку, щоб вона працювала у вимкненому стані. Вихідний кінець трубки отримує вихідний сигнал з постійним робочим циклом. Амплітуда вихідного сигналу є напругою джерела живлення і має потужну потужність приводу. Після модуляції сигналу вихідний сигнал містить як вхідний сигнал, так і основні компоненти модульованої хвилі трикутника, а також їх вищі гармоніки та їх комбінації. Після низькочастотної фільтрації LC високочастотні компоненти вихідного сигналу відфільтровуються, і на навантаженні отримується низькочастотний сигнал з тією ж частотою та амплітудою, що і вихідний звуковий сигнал.


Час публікації: січень-26-2021