Ласкаво просимо на наші веб-сайти!

Що таке караоке?

Назва караоке походить від японських слів «порожнеча» та «оркестр». Залежно від контексту, караоке може означати тип розважального закладу, спів для відтворення та пристрій для відтворення фонових доріжок. Незалежно від контексту, ми завжди зображуємо мікрофон, яскраве світло екрана з підводними пристроями та атмосферу свята. Отже, що таке караоке?

Немає конкретної відповіді на питання, коли караоке з’явилося вперше. Якщо говорити про спів під музику без текстів, то вже в 30-х роках існували вінілові платівки з фоновими композиціями, призначені для домашніх виступів. Якщо говорити про караоке, то його прототип вперше був розроблений в Японії на початку 1970-х завдяки чарівному дотику музиканта Дайсуке Іноуе, який використовував фонові композиції під час своїх виступів, щоб швидко відпочити, підтримуючи рівень захоплення аудиторії.

Японці настільки захопилися співом до фонів, що досить скоро з'явилася нова галузь виробництва караоке-машин для барів та клубів. На початку 1980-х років караоке перетнув океан і висадився в США. Спочатку йому дали холодне плече, але після винаходу домашніх караоке-гравців воно стало справді популярним. Стаття “Еволюція караоке” дасть вам більше інформації про історію караоке.

Голос співака пройшов через мікрофон до мікшерної дошки, де перемішався і вийшов на трек. Після цього він передавався разом з музикою на зовнішню аудіосистему. Виконавці читали субтитри з телевізійного екрану. На задньому плані було відтворено оригінальне музичне відео або спеціально створені кадри з нейтральним вмістом.


Час публікації: 29 вересня 2020 р