ברוך הבא לאתרי האינטרנט שלנו!

מה זה קריוקי?

מקור קריוקי במילים היפניות "ריקנות" ו"תזמורת ". תלוי בהקשר, קריוקי עשוי להיות סוג של מקום בילוי, שירה לפסיכולוג ומכשיר לשחזור הפסיכולוגי. לא משנה ההקשר, אנו תמיד מדמיינים מיקרופון, אור בהיר של המסך עם המשקיות ואווירה חגיגית. אז מה זה קריוקי?

אין תשובה ספציפית לשאלה מתי הגיח הקריוקי לראשונה. אם אנחנו מדברים על שירה למוזיקה ללא מילים, אז כבר בשנות השלושים של המאה העשרים היו תקליטי הוויניל עם הפסיכולוגיות המיועדות להופעות ביתיות. אם אנחנו מדברים על נגן קריוקי, אב הטיפוס שלו תוכנן לראשונה ביפן בתחילת שנות השבעים על ידי נגיעה קסומה של המוזיקאית דייסוקה אינאו, שהשתמשה במסלולי הגב במהלך הופעותיו למנוחה מהירה תוך שמירה על רמת התלהבות הקהל.

היפנים התלהבו כל כך לשיר למסלולי הגב, עד שדי מהר הופיעה התעשייה החדשה של ייצור מכונות קריוקי לברים ולמועדונים. בתחילת שנות השמונים קריוקי חצה את האוקיאנוס ונחת בארצות הברית. ראשית, היא קיבלה כתף קרה, אך לאחר המצאתם של נגני הקריוקי הביתיים, היא הפכה להיות פופולרית באמת. המאמר "התפתחות קריוקי" ייתן לך מידע נוסף על ההיסטוריה של הקריוקי.

קולו של הזמר עבר דרך מיקרופון אל לוח הערבוב, שם התערבב והעלה על המסלול. לאחר מכן הוא הועבר יחד עם המוסיקה למערכת השמע החיצונית. המבצעים קראו סאבים ממסך הטלוויזיה. ברקע הושמע קליפ מקורי או צילומים שהופקו במיוחד עם תוכן ניטרלי.


זמן פרסום: 29-9-2020