به وب سایتهای ما خوش آمدید!

کارائوکه چیست

نام کارائوکه از کلمات ژاپنی "پوچی" و "ارکستر" نشات گرفته است. بسته به زمینه ، کارائوکه ممکن است نوعی مکان تفریحی باشد ، آواز به عقب بکشد و دستگاهی برای تولید مثل بک ترک ها باشد. متن مهم نیست ، ما همیشه یک میکروفون ، نور شدید صفحه نمایش را با زیرنویس ها و یک فضای جشن را تصویر می کنیم. بنابراین ، کارائوکه چیست؟

پاسخ خاصی به این سوال که چه زمانی کارائوکه اولین بار ظهور کرد وجود ندارد. اگر ما در مورد آواز خواندن موسیقی بدون شعر صحبت کنیم ، در اوایل دهه 1930 ، ضبط های وینیل با موسیقی متن وجود دارد که برای اجراهای خانگی طراحی شده است. اگر درمورد یک نوازنده کارائوکه صحبت کنیم ، نمونه اولیه آن اولین بار در اوایل دهه 1970 در ژاپن توسط یک جادوی نوازنده Daisuke Inoue طراحی شد که در هنگام اجرای خود از بک ترک استفاده می کرد تا با استراحت سریع و در عین حال سطح شیفتگی تماشاگران ، استراحت کند.

ژاپنی ها چنان علاقه مند به آواز خواندن در پشت صحنه شدند که خیلی زود ، صنعت جدید تولید ماشین های کارائوکه برای بارها و کلوپ ها ظاهر شد. در اوایل دهه 1980 ، کارائوکه از اقیانوس عبور کرد و در ایالات متحده آمریکا فرود آمد. ابتدا شانه سردی به آن داده شد ، اما پس از اختراع بازیکنان کارائوکه در خانه ، واقعاً محبوب شد. مقاله "Karaoke Evolution" اطلاعات بیشتری در مورد تاریخچه کارائوکه به شما می دهد.

صدای خواننده از طریق میکروفون به تابلوی میکس سفر کرد ، جایی که مخلوط شد و بک ترک را قرار داد. پس از آن ، همراه با موسیقی به سیستم صوتی خارجی منتقل شد. مجریان مشغول خواندن زیر صفحه از صفحه تلویزیون بودند. در پس زمینه ، یک موزیک ویدئو اصلی یا فیلم هایی به طور خاص تولید شده با محتوای خنثی پخش شد.


زمان ارسال: 29 سپتامبر -2020